KONST / Litografier / Färglitografi 12122349
nr 1212 2349
Kjell Lönnå
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 103/360. Motivet: 26x38 cm
Kjell Lönnå, svensk konstnär född 1936.
Utrop:
500 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:11:21